У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ГРУППИРОВКА ПАРТИИ РЕГИОНОВ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ЧИТАЙТЕ  В  ТЕМУ

 

ТРУДОВЫЕ БУДНИ МАЛОГРАМОТНОГО ГУБЕРНАТОРА: Региональный ФЕОДАЛИЗМ, или Котовский ураган  по имени Альгердасовна

... Требую протокола! ...

И. Ильф и Е. Петров

Громадянське суспільство vs. феодалізм! Хто переможе?

Ебаная соска - надпись - Одесский ПолитикумПротистояння між мешканцями селища Цукрового заводу у місті Котовську та депутатом місцевої Міськради від партії Регіонів та власницею ПП "НА-Добробут" Войцеховською Н.А. продовжується та посилюється.

Увесь тиждень із копією звернення по мікрорайону ходили міліціянти та перевіряли справжність підписів, розпитували людей, чи читали вони звернення перед тим, як підписали. Люди казали, що так, і що там ще не все написано про "пустощі" пані Войцеховської. Свідчення тих, що депутат Войцеховська ображала їх лайкою, міліціянти записувати відмовлялися. Одна жінка, яка підписала звернення до мера, заявила: вона мене ображала, я готова свідчити! Але міліціянти не зреагували на її заяву, закрили папочку та пішли.

Виникає законні питання: чому це саме міліціянти перевіряють підписи під зверненням мешканців до мера? На якій підставі? Хто їм доручив? Що у цьому кримінального? Чи не є це свідченням тиску на людей, намаганням їх залякати? Чи не є це проявом адмінресурсу та діянням з ознакою службового злочину? Чому ці підписи не перевіряють чиновники мерії?

Депутат Котовского горсовета от Партии Регионов, Наталья Войцеховская - Одесский ПолитикумСаме ці питання задав сьогодні журналіст Сергій Левитаненко мерові на прийомі. Мер відповів, що не вбачає у цьому нічого про що запитав журналіст, а пояснювати, чому міліція перевіряє підписи не став.

У суботу на дитячому майданчику селища Цукрового заводу пройшов мітинг громади мікрорайону проти пані Войцеховської. Мешканці висловили своє обурення її діями.

Зранку у суботу представники Войцеховської ходили по приватному сектору Цукрового заводу, який її фірма не обслуговує, та пропонували людям по100 гривень, аби вони пішли на мітинг та підтримали Войцеховську. Але мешканці відмовилися, бо теж невдоволені тим маєтком, який вона збудувала на території селища та її безпардонною поведінкою. Тоді Плахотний з Войцеховською привезли провокаторів із сусіднього села Куяльник. Ці люди прийшли за півгодини до початку мітингу і чекали. Коли мітинг розпочався вони своїм галасом намагалися завадити виступу промовців. Також вони накинулися на жінок, що закликали їх до порядку: мовляв, ви не тутешні, прийшли послухати, як ми обговорюємо свої проблеми, тож сидіть та слухайте! Провокатори зчинили штурханину і ледь не побили літніх жінок. Силами організаторів мітингу бійки вдалося запобігти.

Після виступу промовців та обговорення була прийнята резолюція мітингу. Ось вона:

У ній мешканці селища Цукрового заводу відмовились від послуг Войцехівської Н.А. та ПП «НА-Добробут»

За резолюцію проголосували майже усі присутні.

Саме цю резолюцію громадських сходки і намагався передати журналіст Сергій Левитаненко мерові. Але із розмови, яка фіксувалася підлеглими мера на відео, стало зрозуміло, що мер не звернув уваги на прояв мирної громадянської активності. Автор сподівається, що це дуже коротке відео, усього декілька хвилин, буде опубліковане без купюр та монтажу.

На сайті опозиційної газеті Котовська реклама" вийшов відеосюжет про мітинг на селищі Цукрового заводу, але зранку протримався недовго и біля десятої години був знищений хакерами.

Нагадаю, що попередньо на цьому ж сайті був знищений сюжет про те, що Войцеховська незаконно відняла у людей частину гуртожитку Цукрового заводу, у тому числі загальну кухню, туалет та душ, і віддала цю площу котовському прокурору, начальнику ДАІ та іншим високопосадовцям. Зробила їм євроремонт невідомо за чий кошт, певніше всього за гроші мешканців мікрорайону! Туалет людям виділили на вулиці.

Автор має інформацію із достовірних джерел, що не тільки проти нього, але й проти героїв відеосюжету "Ураган в Котовске по имени Альгердасовна", які розповіли про безчинства Войцеховської та Плахотного готуються репресії.

Автор подав заяву "Про погрозу вбивством" з боку депутатки Войцеховської Н. А. у міліцію ще 26 липня, і йому пообіцяли, що протягом 15 хвилин зателефонує слідчий. Минуло одинадцять днів, слідчий не зателефонував. Мабуть, погроза вбивством для міліції то справа несерйозна! Набагато серйознішою справою виявилось ходити та перевіряти підписи у звернені до мера!

До речі, кримінальне провадження проти Войцеховської було відкрито прокуратурою Одеської області лише 2-го серпня! Та ... будьте уважні! - не за заявою постраждалого, за фактом журналістської публікації на одеському сайті http://www.048.ua/news/356495

Народный бюджет 2013 от Эдуарда Матвейчука - Одесский ПолитикумЗараз чиниться шалений тиск на мешканців селища Цукрового заводу, журналіста Сергія Левитаненка, журналістів та власника опозиційної газети "Котовська реклама" і ми дуже вдячні усій журналістській спільноті, що вони підтримали нас! Бо за відсутністю розголосу, у тиші, влада б нас знищила!

Також ми сподіваємося на Вашу підтримку й зараз. Бо наступив переломний момент у цій історії.

У Котовську вперше за історію незалежності пройшов мітинг! До того були лише пікети, одна-дві-три особи. І цей мітинг був спрямований проти представника діючої влади! Народ Котовська, як і народ Врадієвки, вже не хоче терпіти свавілля можновладців. Він повстає проти феодальної системи, яка вже багато років панує у Котовську! Проти кланів, що захопили економічну, політичну та адміністративну царину міста!

Войцеховською невдоволені усі мешканці, і не тільки нашого мікрорайону, але раніше кожен мав з нею окремий конфлікт, Це були окремі маленькі вогники. А зараз у нашому місті, у нашому селищі з’явилися молоді лідери, які здатні об’єднати ці вогники у велике багаття! Організувати людей на масовий протест проти місцевих феодалів!

Тому ми просимо усіх небайдужих підтримати нас у нашому прагнення створити громадянське суспільство, чи хоча б започаткувати його елементи у межах нашого міста. Підтримайте нас, бо завтра прийдуть і по вас.

Ураган в Котовске по имени Альгердасовна

Многие знают, что ученные привыкли давать ураганам женские имена. Вот и Котовскому урагану дали свое имя. Ураган Альгердасовна. Звучит, не правда ли?  Но это не обычный ураган. Этот ураган 7 степени пронесся  по городу Котовску. Нанеся практически невозместимый ущерб жителям поселков Сахарный завод и Черемушки. Огромный ущерб он принес  общежитию Сахарного завода. Помните ураган Катрина? Власти Соединенных Штатов, между прочим, проявили заботу о потерпевших. У нас, нет! Это вообще из области фантастики, заботится о людях (если конечно это не прокурор, его побратим УБЭПовец, милиция и СБУ).

Так вот, ураган или кипучая деятельность Натальи Альгердасовны Войцеховской, превратили общежитие Сахарного завода в настоящий концлагерь для жильцов.

А началось все с того, что какими-то путями, майор УБЭПа Вакаренко родом из Измаила и прокурор Галактионов (кстати, тоже из Измаила), получили в этом общежитии Квартиры. Именно Квартиры с большой буквы, а иначе не назовешь. Получили, хотя люди, которые живут в этом общежитии годами и имеют  двух-трех детей, ютятся в одной комнатке примерно 16-19 м2. Заодно под шумок получили по комнатухе СБУшники, и родная милиция. Ну ладно, не всегда же взятку деньгами брать. Но, вот только после того, как их благоустройством занялась княгиня ЧП «НА Добробут»   Войцеховская, тут-то ураган Альгердасовна  и приобрел силу.

Депутат, угрожавшая журналисту смертью в Одесской области, прикрывается прокурором

В городе Котовске Одесской области депутат местного горсовета от Партии регионов прикрывается от ответственности перед Законом местным прокурором города.

Об этом открыто заявляют местные общественники и журналисты.

Дело в том, что как мы уже сообщали, депутат от Партии регионов Котовского горсовета Наталья Войцеховская публично угрожала местному журналисту Сергею Ярошенко (Левитаненко) нанять бандитов, чтобы те того убили.

Журналист обратился в центральные СМИ, чтобы придать инциденту огласку, а народный депутат Украины Павел Кириленко направил депутатский запрос в Генпрокуратуру Украины, чтобы надзорное ведомство разобралось с несдержанным депутатом.

Однако, как оказалось, реакции прокуратуры ждать не приходится. Дело в том, что ранее депутат-скандалистка передала в пользование прокурору города Галактионову, местному руководству СБУ и милиции жилплощадь в общежитии сахарного завода. Войцеховская является руководителем местного ЧП «НА Добробут», который оказывает услуги по содержанию домов на поселке сахарного завода и в микрорайоне Черемушки в Котовске.

Чтобы разместить бесквартирных силовиков, депутат-регионал потеснила жильцов общежития, лишив их при этом элементарной кухни с водопроводом и канализацией и туалета.

В то же время, автотехника военной регистрации возводит непроглядный забор вокруг имения прокурора.

Видеосюжет об этом с комментарием депутата горсовета Сергея Гинкула был опубликован в электронной версии местной газеты «Котовская реклама». Однако, в результате атаки на сайт, данная информация была перекодирована. А видеосюжет был обменян на мультфильм.

Подобная атака на СМИ на хакерском рынке стоит от 80 тысяч долларов. Можно себе только представить, какие интересы задеты и о каких суммах денег идет речь.

Журналисты и общественники Котовска надеются, что региональные власти а также областная прокуратура обратят внимание на беспредел, царящий в Котовске.

Котовчане после скандала стали массово отказываться от услуг фирмы депутата и угрожают властям новой Врадиевкой.

При подготовке материала были использованы ссылки на ресурсы:

http://kotovskinfo.com/?p=4000  http://www.048.ua/news/print/356495

17.08.2019

Сергей Литвиненко по материалам интернет - издания Kotovskinfo.com, 048.ua, специально для Одесского Политикума


От редакции:

В Котовске опять не спокойно. Леонид Климов. окончательно обосравшийся в Одессе начал опять обсыраться  теперь уже в Котовске. Это не может не ударить по имиджу Партии Регионов и особенно по имиджу малограмотного губернатора Эдуарда Матвейчука в преддверии Президентских выборов 2015 года...

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

19.12.11 - КАРАЮЩИЙ ЧЛЕН МАЛОГРАМОТНОГО ГУБЕРНАТОРА

7.11.11 - БАНДИТСКИЕ ОРБИТЫ ПАРТИИ РЕГИОНОВ: КАПИТАН МАФИИ: «Я всегда говорил — кто к нам с мечом придет, от меча и погибнет»

12.09.11 - ВОРОВСКИЕ ОРБИТЫ ПАРТИИ РЕГИОНОВ: ДЕВЕЛОПМЕНТ ПО-ОДЕССКИ

18.04.11 - ВОРОВСКИЕ ОРБИТЫ ПАРТИИ РЕГИОНОВ: Группировка Климова - Шнайдера отвоевывает свои позиции

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2013