У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ДОСЬЕ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

 ГЕОРГИЙ СТОЯНОВ: КТО ПОВЕДЕТ ОДЕССУ В БУДУЩЕЕ

З одеським журналістом Ігорем Столяровим, з власного бажання, зв’язався колишній одесит, що мешкає нині у США Георгій Стоянов. Він відомий як колишній лідер однієї з кримінальних груп.

Георгий Стоянов - голосование на выборах президента Украины - 2004 год - Одесский Политикум

Георгий Стоянов - голосование на выборах президента Украины - 2004 год

Ігор Столяров: Інтерв’ю, яке Ви дали радіо “Свобода” минулого року викликало зацікавлення серед слухачів. За час що минув відбулось багато цікавих подій. Які з них Вам найбільше запам’яталися?

Григорій Стоянов: Перш за все не можу не відзначити той факт, що спроба Андрія Деркача та Олександра Жукова заволодіти підприємством “Ексімнафтопродукт” завершилася повною невдачею.

З сумних подій – триває розкрадання того, що десятиліттями створювали мешканці Одеси. Тут гарним прикладом є Чорноморське морське пароплавство. За безцінь продано нафтопереробний завод, а Одеський морський торговельний порт використовується для відмивання грошей. Рекреаційна зона, будинки відпочину, санаторій - все продане по знайомству і віддано за ознакою відданості нинішній владі.

Особливе занепокоєння викликає криміногенна ситуація в Одесі. Влада і міліція схоже і далі не роблять спроб розібратися у причинах такого стану справ. Фактом є те, що єдиною реальною силою залякування, знищення і тиску на суспільство є Міністерство внутрішніх справ України. Іншої, четвертої сили немає. Силове протистояння завжди відбувається при відвертій участі силових структур.

Люди в Україні, тим часом, голодують і мерзнуть, живуть без світла у квартирах. До цього вони, як це не жахливо, поступово “звикають”. А ось те що їх вбивають та ґвалтують – до цього ніколи не звикнути...

Ігор Столяров: У чому причина Вашого негативного ставлення до нинішньої влади в Одесі та Україні в цілому?

Григорій Стоянов: Причина – реальне жахливе життя у рідному місті. За чотири минулих роки ситуація значно ускладнилася. Правилом стало залякування одних та подарунки вірним. Ця хвороба може стати традиційною для більшості одеситів і допустити такого стану справ неможливо.

Влада Одеси протиставила себе мешканцям міста. Ідеолог-практик Руслан Боделан не спроможний контролювати ситуацію і утримувати господарство у належному стані. Все знищене.

Тепер про мій підсумок минулого року. Скандал пов’язаний з контрабандою зброї , який зачепив Одесу і порт, керівників регіону, їхнє оточення у бізнесі. Це ганьба для Одеси. Головні “герої” – Олександр Жуков і Андрій Деркач. Жуков, і про це вже є підстави говорити відверто, винен. У іншому випадку італійські правоохоронні органи не заарештували б його і тривалий час не утримували у Туринській в’язниці.

Стало відомо чимало цікавого. Жуков пішов на співпрацю зі слідством. Вже є підстави говорити, що цей скандал відкине Україну на багато років назад і триватиме не один рік.

Ігор Столяров: Цікаво було б почути Ваш коментар з приводу резонансного вбивства відомого в Одесі адвоката Василя Калениченка.

Григорій Стоянов: Василя я знав особисто.

Василь Калениченко захищав Геннадія Бабія, який нині є підсудним. Він був гарною людиною, кваліфікованим адвокатом...

Нажаль, його цікавило і питання особистого збагачення. Йому обіцяли великі гонорари. Заплатили...

Але не це найбільш цікаве. Нещодавно в Одесі вчинено спробу вбивства в готелі “Кемпинськи”. Чому не говорять хто стоїть за цим замахом, чия рука керувала цим злочином?

Вбивство – це трагедія, замах на життя – драма. Австрійський підприємець залишився живим. З надійних джерел лише відомо, що у цій справі проходять ті ж замовники що у інших резонансних. Заарештовані все розповіли слідству, але знову це залишається у таємниці.

Ігор Столяров: Продовжуючи цю тему хотів би повернутися до обговорення діяльності Олександра Жукова та Олександра Ангерта, тих осіб які останнім часом стають героями публікацій у мас медіа.

Григорій Стоянов: Зробіть, будь ласка, офіційний запит до МВС. Скільки вбивств відбулося за час правління Руслана Боделана в Одесі? Вас охопить жах.

Про Олександра Ангерта говорити багато немає підстав. Це людина зміст якої – співпраця з правоохоронними органами. Саме тому Він опинився на свободі за допомогою колишнього керівника обласної міліції Івана Григоренка. Це одна команда.

Високі показники в роботі, нагороди, підвищення по службі, повні кишені грошей – це один бік справи. Підсудні, нещасні жертви з великими грошима на рахунках в банку, горе родин, які втратили чоловіка, сина, брата – це інший бік справи.

Олександр Жуков є фігурою більше колоритною. Він Президент холдингу “Синтез ойл”, Морського транспортного банку. Цей громадянин Росії є і підданим Британії, має бізнес в Україні при сприянні Руслана Боделана та керівника Одеського морського торговельного порту Павлюка.

Не є таємницею знайомство Олександра Жукова та Андрія Деркача. Вони відомі як учасники контрабанди зброї.

Ігор Столяров: Відомо, що нещодавно громадянина Польщі, автора багатьох резонансних статей про ситуацію в Україні Олександра Орлова оголосили в Україні персоною “нон грату”. Це саме за його зацікавлення справою незаконної контрабанди зброєю...

Григорій Стоянов: Так, мені про це відомо з публікацій в пресі. Відомо, що над ним триває суд у Жовтневому районному суді Одеси. Схема підкидання зброї, наркотиків незручним громадянам з метою порушення карної справи – такими були методи роботи МВС в Одесі.

Відомому правозахиснику Орлову підкинули наркотики. Тривають суди. Логічно завершити суд влада не спроможна. І які її подальші дії? Його не впускають в Україну. Хоча, легше заарештувати і тримати у слідчому ізоляторі, адже Орлов порушив підписку про невиїзд. Де ж послідовність? Підкинули наркотики, протримали два роки в країні і не завершили справу. Скільки ще можливо гратися у такі підкидання?

Відомо, що Орлов виїхав за кордон для зустрічей з західними журналістами і не лише. Заборона в”їзду в Україну за політичними мотивами – це дуже важка хвороба яка схожа на стан білої горячки.

Ігор Столяров: Ви розповідаєте про такі речі, які можуть викликати чимало агресії у певних осіб в Одесі.

Григорій Стоянов: Я розповідаю правду. Правда багатьом не до вподоби.

Ігор Столяров: Попереду вибори міського голови Одеси. Вже багато хто оголосив про намір боротися за цю посаду.

Игорь Столяров - Одесский Политикум

Игорь Столяров

Григорій Стоянов: Хочу вірити, хоча нині і не живу і Одесі, що вибори там будуть чесними і демократичними. Підтасовка бюлетенів, судові рішення на зразок Кіровоградського обласного суду мають піти у минуле.

Знаю, що преса в Одесі зараз активно пише про Олексія Костусєва. Друкують його фотографії. У порівнянні з Боделаном, це людина з приємною усмішкою і гармини звичками. У нього гарна мова, він вдало приховує емоції. Без сумніву, у жінок він викличе багато симпатій. Але, слід усвідомити, що обирають у березні не коханця, а мера міста...

Не слід забувати, що у кращі роки життя він присвятив марксистсько-ленінській ідеології, пропаганді та розповсюдженню ідей комунізму. Він тут нічим не відрізняється від режимного ідеолога Руслана Боделана, який не один десяток років вів одеситів у “краще майбутнє”... яке відоме лише йому одному...До якого майбутнього з ним та такими як Він ми прийшли?

Гадаю, що відповідь відома всім одеситам... Їм і робити вибір чи хочуть вони знову піти у таке “майбутнє” з Боделаном чи Костусєвим.

При подготовке материала были использованы ссылки на ресурсы:

http://maidan.org.ua/static/mai/1012894489.html

 

17.08.2019

 Виктор Сухоруков по материалам интернет - издания Майдан, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

Георгий Стоянов. Оппозиции будут подбрасывать наркотики, патроны...

Георгий Стоянов. Интервью оттуда

Георгий Стоянов. Про ситуацию в Одессе

Муза уголовных странствий

Крестный отец одесского криминалитета

Последнее убийство

Киллер застрелил «Патлатого» – правую руку «криминального короля» Стоянова

В СИЗО умер криминальный авторитет Стоян

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2011