У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ДОСЬЕ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ГЕОРГИЙ СТОЯНОВ: ИНТЕРВЬЮ ОТТУДА

Георгий Стоянов - голосование на выборах президента Украины - 2004 год - Одесский Политикум

Георгий Стоянов - голосование на выборах президента Украины - 2004 год

Розмова з колишнім одеситом, який нині мешкає у Сполучених Штатах Америки Георгієм Стояновим як завжди виявилася несподіваною. Він зателефонував і висловив готовність відповісти на кілька запитань.

Ставлення до Георгія Стоянова в Одесі є різним. Прихильники нинішньої влади вважають його «кримінальним авторитетом», а місцеві правозахисники – черговою жертвою корумпованих правоохоронних органів. На запити правозахисного фонду «Рутенія» до прокуратур різних рівнів надходили відповіді, що справ проти Георгія Стоянова не існує. А провладна преса, у публікаціях про нього, і сьогодні продовжує його називати «лідером кримінального угруповання»...

Купить духовные книги. Православные книги купить otdom.ru.

Георгій Стоянов, як з'ясувалося, не лише слідкує за подіями в Україні, але і продовжує брати у них безпосередню участь. Він був серед тих хто голосував на виборах Президента України на одній з закордонних виборчих дільниць.

Георгій Стоянов: «Хочу привітати опозиційно налаштовану громадськість України з перемогою. Разом з тим маю певні розчарування. Хочу висловити співчуття вам і всім чесним журналістам. Співчуття це полягає в тому, що ми ніколи не почуємо правдивого викривального інтерв'ю нинішнього громадянина Ізраїлю Олександра Ангерта. Якщо він не робив цього раніше, виконуючи волю своїх господарів – нині він ніколи не дочекається їхніх розпоряджень, щоби повідомити вам щось викривальне. Хоча, я маю надію, що якщо він потрапить у необхідні руки – він розповість досить багато цікавого. Але, це вже буде не інтерв'ю і не вам. Повертаючись до подій в Україні – не можу не сказати, що перемога Віктора Ющенка є кроком з радянського минулого. Куди і як буде використаний цей крок – це залежатиме від нас. Але, ми вже зробили його – на відміну від російського народу, який ще стоїть на місці».

Ігор Столяров: А як вигладає розгляд вашої справи у США?

Георгій Стоянов: Всі карні справи проти мене, порушені американськими правоохоронними органами, закриті. Не у зв”язку з бездоказовістю а у зв”язку з тим, що прокуратура скасувала всі звинувачення. Я - невинна людина перед американською, англійською і українською фемідою.

Ігор Столяров: В Україні значний резонанс мала смерть міністра транспорту Георгія Кірпи. Чи можна погодитися з думкою про те, що найближчим часом Україну може очікувати багато подібних загадкових смертей?

Георгій Стоянов: Якщо мислити логічно – це цілком може бути. Хоча – в Україні може цього і не бути. Наші громадяни не схильні виявляти принциповість у боротьбі. Змінилася влада. Нині все завдання перед собою чимало чиновників бачать у перспективі впасти на коліна і вилизати черевики новій владі.

Игорь Столяров - Одесский Политикум

Игорь Столяров

Я не думаю, що Україну очікують контрзаходи з боку минулої влади. Це не відповідає природі радянських людей, які досі дотримуються радянських традицій.

Ігор Столяров: Чи вірите Ви в те, що одесити нарешті дізнаються правду про загадкові зникнення Ігоря Свободи та Сергія Варламова, вбивство Бориса Дерев'янка та Бориса Віхрова?

Георгій Стоянов: Я маю надію, що обов”язково ми знатимемо це. Будуть розкриті не лише виконавці резонансних злочинів, але і їхні замовники, ініціатори. Вважаю, що всі зацікавлені сторони мають у цьому взяти участь. Ми не повинні забути злочини банд колишніх міліціонерів, які нищили людей на замовлення. Вважаться, що в Одесі 30 осіб були жертвами таких банд. Насправді таких жертв було 78...

Правда має перемогти в Одесі і в Україні в цілому.

При подготовке материала были использованы ссылки на ресурсы:

http://www.upp.org.ua/analytic_266.html  http://www.spectr.org/2003/058/stolyarov.htm

 

17.08.2019

 Виктор Сухоруков по материалам интернет - издания УПП, специально для Одесского Политикума


От редакции:

Напомним, что журналист Игорь Столяров состоит в крепкой спайке с Эдуардом Гурвицем с начала 90-х и до сегодняшнего дня. Тот факт, что именно Игорь Столяров берет интервью у криминального авторитета красноречиво свидетельствует о прочной криминальной связи Эдуарда Гурвица и Георгия Стоянова.

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

Георгий Стоянов. Оппозиции будут подбрасывать наркотики, патроны...

Георгий Стоянов. Кто поведет Одессу в будущее

Георгий Стоянов. Про ситуацию в Одессе

Муза уголовных странствий

Крестный отец одесского криминалитета

Последнее убийство

Киллер застрелил «Патлатого» – правую руку «криминального короля» Стоянова

В СИЗО умер криминальный авторитет Стоян

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2011