У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

ВЛАСТЬ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ОСОБЕННОСТИ ГЕНОЦИДА ПО - ОДЕССКИ: ВОРОВСКИЕ ОРБИТЫ ГОЛУБОГО ГУБЕРНАТОРА

Голубой губернатор Николай Сердюк - Одесский Политикум21 сторіччя. Шимківська сільська рада Ананьївського району Одеської області. Середньостатистичне село середньостатистичного району середньостатистичної області європейської держави Україна.

Яке воно сьогодні?

Ось що було з’ясовано депутатами Ананьївської районної ради під час перебування в селі Шимкове Ананьївського району Одеської області в лютому 2009 року.

Всього на території Шимківської сільської ради сьогодні проживає 675 громадян.(не так давно їх було більше 800). За останні декілька років народилось 39, а померло 128 громадян. Виїхало з села назавжди останнім часом біля 86 осіб.

В загальноосвітній Шимківській школі навчається 56 дітей. З дітей, які закінчили школу в період з 2003 по 2008 року, в селі залишилось тільки троє. Всі інші з села виїхали.

На території сільради 380 дворів, 142 з них закинуті ,в них ніхто не живе. Село Шимкове та інші села вимирають: кожна третя хата – напівзруйнована і пуста.

З 675 жителів, котрі проживають на території сільської ради – 159 пенсіонерів, котрі існують на мізерну пенсію і лише за рахунок підсобного господарства.

Мають роботу (працевлаштовані) всього 67 осіб: це здебільшого бюджетна сфера: вчителі, сільська рада, працівники ФАПу.

На території сільської ради у місцевих фермерів працюють 26 працівників, але жоден з них не оформлений відповідно до чинного законодавства і не легалізований. Всі працюють в «тіні».

В селі майже немає доріг

На всій території сільської ради є лише один сільський клуб, в котрому немає нічого і де жоден гурток художньої самодіяльності не працює. До речі,в Ананьївському районі Одеської області, не зважаючи на запевнення та рапорти можновладців всіх рівнів про те, що «все під контролем і все опалюється» - майже ні один сільський клуб чи Будинок культури в зимовий період 2008-2009 року не опалювався взагалі. Відповідальності за офіційну брехню ніхто, звісно, не несе.

Більшість тваринницьких ферм на території сільради - зруйновані, приміщення дитячого садка – суцільні руїни. В будинку, де знаходиться ФАП та сільська бібліотека немає навіть рам для вікон.

В селі проживають люди (в тому числі – малі діти) котрі взагалі не прописані, і не мають ніяких документів. По цій причині деякі діти, котрі закінчили школу в 2008 році не можуть отримати навіть атестат про її закінчення .Так і живуть. Без будь-яких документів, навіть можливості працевлаштування і надії на те, що їх проблеми хоч колись можуть бути вирішені.

Можна і далі вести перелік того, що відбувається на території середньостатистичної сільської ради Ананьївського району Одеської області, але хочеться нагадати можновладцям району та області дещо про Закони України та права українців.

Стаття 27 Конституції України каже:»Кожна людина має невід’ємне право на життя».Але хіба те, що відбувається в селі Шимкове можна назвати життям?

Стаття 28 Конституції говорить:»Кожен має право на повагу до його гідності».Про яку повагу до гідності громадян та дітей с. Шимкове Ананьївського району можна взагалі вести мову?

І останнє. Стаття 2 Закона України «Про місцеві державні адміністрації» каже;»Місцеві державні адміністрації в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечують: 1. Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня.

2. Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян». Але при цьому положенні справ - про яку Конституцію чи Закони України можна говорити, про яку владу на території району?

Постійні реляції та запевнення про «професіоналів» у сьогоднішній владі, з огляду на те, що відбувається, на жаль, не витримують жодної критики. Як казав раніше один політик високого рівня «Суцільні понти!»

«По справах їх упізнаєте їх» писалось у Вічній книзі і ми на своїй шкірі відчуваємо «професіоналізм» сьогоднішньої влади.

Політичні оглядачі сьогодні вже одностайні в тому, що людський терпець уже дуже скоро урветься і гадають, коли ж люди, не витримавши дій «професіоналів від влади» піднімуться на загальноукраїнські страйки ї зметуть всіх і вся. На жаль, скаржитися на те що відбувається на території Шимківської сільської ради і, зокрема, в селі Шимкове, не має сенсу.

Така тенденція сьогодні взагалі в Ананьївському районі Одеської області. Хоч криком кричи, хоч лягай і помирай, але в кращому випадку так звана «влада» обмежиться відписками, але жодне питання вирішено так і не буде. В цьому жителі Шимкового переконані.

Тож, подивившись на сьогодення жителів села, умови в котрих вони живуть, після розмови з ними я усвідомив, що ці люди сьогодні страйкувати і вимагати дотримання їх прав та свобод уже не будуть – у них вже просто не залишилось не тільки віри в те, що щось зміниться, але й фізичних сил…

А я нарешті почав трохи розуміти, що таке насправді є геноцидом власного народу.

Сєдов Володимир, депутат Ананьївської районної ради, член національної Спілки журналістів України.

Посткриптум

Коли я від’їжджав з Шимкового, хтось підпалив комиш в долині. Вогонь розгорявся дуже швидко і гасити його ніхто не збирався. Село неначе вимерло…

27 лютого 2009 року.

Владимир Седов, член національної Спілки журналістів України,

депутат Ананьевского районного совета.

Владимир Седов, специально для Одесского Политикума

От редакции:

Тотальное воровство бюджетных средств в Одесской областной администрации естественным образом приводит к недофинансированию инфраструктуры малых населенных пунктов на территории Одесщины. Пользуясь невозможностью жителей области донести до широкой общественности реальное положение дел в Одесской глубинке, одесский губернатор и его свора беззастенчиво грабят и без того бедных селян.

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

20.03.09 - ОСОБЕННОСТИ ПОЛИТИЧЕСКИХ РЕПРЕССИЙ ПО-ОДЕССКИ: ГОЛУБОЙ ГУБЕРНАТОР ДОБИВАЕТ СВОИХ ...

4.02.09 - ВОРОВСКИЕ ОРБИТЫ ГОЛУБОГО ГУБЕРНАТОРА: В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ ОКОЛО 9 ТЫСЯЧ ЖИТЕЛЕЙ ГОРОДА В ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ МОГУТ ОСТАТЬСЯ БЕЗ ВОДЫ

14.01.09 - ОСОБЕННОСТИ РАБОТЫ ГОЛУБОГО ГУБЕРНАТОРА ПО - ОДЕССКИ: РОБИНЗОНЫ ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2010