У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ГРУППИРОВКА ПАРТИИ РЕГИОНОВ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ЧИТАЙТЕ  В  ТЕМУ

 

 КЛИМОВЦЫ ВРЕМЕННО ОТБОРЗЕЛИ.

НАДОЛГО ЛИ ?

Ровинский Александр - Одесский Политикум

Ровинский Александр

Інформуємо Вас про те, що керівництвом УМВС України в Одеській області ця публікація уважно розглянута.

За викладеними у статті фактам проведена службова перевірка, за результатами якої встановлено, що вони знайшли своє підтвердження. Ряд працівників міліції за безвідповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, неприйняття відповідних заходів реагування на заяву громадян наказом начальника УМВС в Одеській області від 20.03.07 були притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

До прокуратури Київського району м. Одеси направлено відмовний матеріал за заявою мешканки зазначеного будинку для скасування постанови про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом хуліганських дій з боку Ровинського Ю.А., що мали місце 09.12.06. Після повернення матеріалів до Київського РВ МУ в Одесі буде проведена додаткова перевірка.

На теперішній час всі будівельні роботи щодо встановленняпо 1-му провулку Амундсена каналізаційної мережі закінчено, конфлікт між мешканцями 1-го провулку Амундсена та родиною Ровинських вичерпано.

Начальник  ДЗГ МВС України, К.П. Стогній, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

17.02.10 - ВОРОВСКИЕ ОРБИТЫ ГРУППИРОВКИ КЛИМОВА - ШНАЙДЕРА: ЗАЧЕМ ЛЕОНИДУ КЛИМОВУ ДЕВЯТЫЙ РЕЙДЕР?

14.01.07 - БАНДИТСКИЕ ОРБИТЫ ГРУППИРОВКИ КЛИМОВА-ШНАЙДЕРА: КЛИМОВЦЫ БОРЗЕЮТ НА ГЛАЗАХ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2007