Флаг Одессы Одесский Политикум

У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: [email protected].           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ГРУППИРОВКА БЮТ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

БАТЬКІВЩИНА З ПРИСМАКОМ ЛЕСБІ…

 ... В жизни двух жуликов
наступило щекотливое мнгновение  ...

И. Ильф и Е. Петров

Юлия Тимошенко - Одесский Политикум

ТЕХНОЛОГИЯ ПРЯМОГО ПОДКУПА ОТ «БАТЬКИВЩИНЫ» В ДЕЙСТВИИ

Сьогодні дуже багато говорять про те, що відбувається у брудному загальнодержавному політикумі України. Але ж, насправді, вся «чорнова» політика робиться на місцях - в містечках, районах  та селах. Який же він, провінційний український політикум? Спробуємо показати його на прикладі життєдіяльності одного з найкращих в Одеській області осередків Всеукраїнського об єднання «Батьківщина». Думаю, що відповідні тенденції однакові для більшості організацій цієї політичної сили.

Отже, Ананьївська районна організація ВО "Батьківщина" Одеської області. Про депутатів районної ради від цієї політичної сили, їх зраду інтересів виборців, безпринципність та договорняки  останнім часом багато писали в українських інтернет-ЗМІ у зв’язку з тим, що ця політична сила фактично зрадила своїх виборців та об єдналася з Опозиційним блоком – «регіоналами».

Але ця організація має своїх представників у депутатському корпусі, кращих з кращих, і ось, як кажуть, «голі» факти про «знакових» представників політичної сили Юлії Тимошенко.

КАК КАПИТЕЛЬМАН СТАЛА ТИМОШЕНКО

Куратор Ананьївського району від ВО "Батьківщина" Олег (Оленька) Корженко, депутат Одеської обласної ради, давно відомий своєю пасивною нетрадиційною орієнтацією. Він став депутатом облради від Ананьївського виборчого округу шляхом масованого підкупу виборців, бо на цьому виборчому окрузі, аж до закінчення місцевих виборів, крім декількох штабних «бютівцІв» цього діяча просто ніхто не знав. Як характеризують його коллеги - депутати - за тисячу гривень «продасть маму рідну» і, будь - що, поки він ще депутат, хоче розвинути в провінційному Ананьївському районі власний аптечний бізнес та заробити пару копійок. Бо його недавні оборудки щодо переробки горіхів в місті Ананьєві виявилися вкрай невдалими. Тож, договорняк, зрада та торгівля власним тілом – основні методи роботи цього депутата.

Кузя Федір – голова Ананьївської районної організації ВО "Батьківщина" (кличка в Ананьєві - Федя Тазик), депутат районної ради,  в недалекому минулому робив дрібний корупційний бізнес на продажу прав в місцевій автошколі та хабарах з її учнів за здачу екзаменів, штампував «липові» фальшиві списки навчальних груп учнів школи ТСОУ та отримував кошти за «мертвих душ»,  але після того, як його кума, директора автошколи  Миколу Бацелю правоохоронці упіймали на хабарі - цей бізнес припинив. Прославився тим, що коли був заступником голови Ананьївської райдержадміністрації, безбожно «обдирав» місцевих підприємців, не гребуючи навіть пляшкою горілки чи декількома пачками цигарок та фактично закрив районну газету за відмову друкувати його опуси. Разом з іншим «бютівцем» -  Анатолієм Люлькою, брав за призначення на посади в райдержадміністрацію хабарі по 300 - 500 доларів. На останніх місцевих виборах у 2015 році , де на підкуп 7000 виборців в Ананьівському районі обласний виборчий штаб Батьківщини виділив йому по 500 гривень за голос, він  платив по 50 - 200, а все інше забирав собі. Про це дізнались однопартійці, які зараз піднімають бучу. Стосовно цього тотального підкупу на виборах-2015 є відео,яке шокує своєю наглістю.

 

Сьогодні, після великого скандалу, коли його з іншими «бютівцями» у травні 2016 року воїни АТО хотіли кинути у сміттєвий бак за коаліцію з «регіоналами», знову веде переговори з своїми ідеологічними противниками з Опозиційного блоку (бо не бажають повертати гроші, виплачені їм «регіоналами» за входження «Батьківщини» в коаліцію з «Опозиційним блоком)  щодо відсторонення нинішнього голову районної ради Валентин Мокряка від влади на одній з наступних сесій. Хоча формально  на цей час ананьївські прибічники Юлії Тимошенко знову увійшли у блок з Блоком Петра Порошенка та вимагають посад в органах влади, шантажуючи останніх, що не будуть голосувати за бюджет району…

  Ще один діяч районного пошибу - Зейкан Петро (серед одно партійців прозвіще «гімночист»), приїхав до Ананьєва з Західної України,  шляхом підкупу та договорняків став заступником голови Ананьївської  райради. Збирав документи про злочини голови районної ради від партії Регіонів Ми- коли Балана, піарився щодо цього в засобах масової інформації, за його клопотанням було поруше- но кримінальну справу проти Балана, їздив на суди, доводячи, що Партія регіонів та Опозиційний блок – це злочинці, а потім разом з своїм однопартійцем Кузею та іншими депутатами від «Батьків щини» створили з Опозиційним блоком коаліцію, поділили посади в місцевій владі з «регіоналами» та за невелику мзду від ОППО блока, обрали головного «регіоналу» району головою Ананьївської районної ради, що викликало велике обурення мешканців району. До обрання заступником голови райради був найкращим приватним асенізатором міста Ананьєва та району. Виключно гарно чистив гімно в туалетах ананьївців, але податки за їх очистку не сплачував, що сьогодні викликає багато запитань, в тому числі, і у податківців. Претендував на посаду голови РДА, але після скандалу щодо об єднання «Батьківщини» з Опозиційними блоком та зради своїх виборців, по їх вимозі подав у відставку з посади заступника голови, але звільнятися вже не збирається….

УКРАДЕННЫЙ ПОПКОРН. ВОРОВСКИЕ ХРОНИКИ ЮЛИИ ТИМОШЕНКО

У цій команді депутатів від ВО»Батьківщини» визначними постатями є дві старих лесбіянки Тетяна Іванова та Наталя Негруца, які свою лесбі-пристрасть мотивують тим, що Україна йде у Європу і своїх сексі-відносин в провінційному містечку не скривають, хоча обом вже за 60… Депутат районної ради Негруца Наталія дурила ананьївців, торгуючи простроченою та неякісною продукцією Оріфлейма, але зараз претендує на посаду головного лікаря, хоча станом на сьогодні вже виторгувала собі посаду в Ананьївській районній раді. Біографії в обох старих «лесбі» досить цікаві, але говорити про них гидко...

Є ще серед цього колективу депутатів районної ради від ВО»Батьківщина» хабарник Анатолій Люлька та якийсь Петро Урсул, що працює у ветуправлінні і прославився тільки дрібними хабарами серед селян. Інші депутати-«бютівці» права слова не мають і голосують по команді «регіоналів» та керівництва «Батьківщини» за будь-що.

Зараз ця зграя сердечно-голубих депутатів разом з ОППО – регіоналами, під керівництвом Оленьки Корженко знову готують реванш.

   Про все це неодноразово доводили до відома безпосередньо Юлії Тимошенко та її оточенню, але все залишається без змін. Тож, як кажуть в Ананьєві місцеві мешканці щодо ВО»Батьківщини» - не треба ображати повій, порівнюючи їх з ананьївськими «бютівцями». І, мабуть, вони мають рацію…

17.08.2019

Олександр Якименко, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

30.08.14 - ВЫБОРЫ УКРАИНСКОГО РЕЙХСТАГА

 

 

 

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2016