У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: politikym@lenta.ru.           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

ПРОКУРАТУРА

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ ЧИТАЙТЕ  В  ТЕМУ  

СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ: ОБРАЩЕНИЕ ВИКТОРА БОГДАНОВА В ГЕНЕРАЛЬНУЮ ПРОКУРАТУРУ

Шановна редакція «Одеського політікума»!

Виктор Богданов, экс-старший оперативний уполномоченный уголовного розыска Ананьевського района Одеськой области - Одесский Политикум

Виктор Богданов

Звертається до Вас Богданов Віктор, в минулому – старший оперативний уповноважений кримінального розшуку Ананьївського Одеської області РВ УМВС, так званий «чесний мент» як мене в свій час називали в засобах масової інформації.

В свій час мною, як старшим оперативним уповноваженим кримінального розшуку, було виявляено факти кричущих порушень чинного законодавства з боку судді Ананьївського РВ УМВС Скуртова М.І. та прокурора Ананьївського району Опалько О.М.

Коли я виявлені мною факти подав до Генеральної прокуратури України та депутатам місцевих рад – через деякий час мене той самий суддя, на котрого я скаржився, взяв  під варту прямо в залі суду. Півроку мене тримали в Одеській в'язниці, потім випустили, бо не мали права далі утримувати за відсутністю доказів того, в чому мене звинувачували. Сьогодні зі мною просто не знають що робити – і «посадити» не можуть, бо доказів немає і закрити справу, також, не можуть, бо тоді  виявляється, що я перебував у в'язниці незаконно і за це повинен хтось відповісти…Але я не збираюсь здаватись і все-одно хочу, щоб у межах чинного законодавства було розглянуто документи щодо тих злочинів посадових осіб, котрі я виявив.

По цьому приводу я написав листи  Президенту України, Генеральному прокурору, в міжнародні правозахисні організації, до «Корупції – стоп». Я розумію чим мені це сьогодні може загрожувати – адже мене вже один раз брали під варту саме ті, на кого я скаржився. Але інакше я не можу. Хіба я для того біля 20 років чесно працював в правоохоронних органах, щоб боятись злочинців, нехай навіть у погонах та мантіях? Хіба можна простити те, що мене за мою боротьбу з корупцією та злочинністю взяли під варту і я півкроку перебував у в'язниці? І невже в Україні сьогодні неможливо добитись справедливості до корупціонерів навіть тоді, коли є документи, аудіо та відео підтвердження їх злочинів?

Прошу  Вас надрукувати моє звернення до Генеральної прокуратури України щодо фактів порушення чинного законодавства України посадовими особами.

Обращение Виктора Богданова в Генеральную прокуратуру Украины - Одесский Политикум Обращение Виктора Богданова в Генеральную прокуратуру Украины - Одесский Политикум

 Можливо, це допоможе тому, щоб винні в скоєних злочинах понесли заслужене покарання. З повагою           Богданов В.М.

м. Ананьїв Одеської області 28 травня 2011 року

Я проживаю за адресою: Одеська область, Ананьївський район, 2 дільниця, с. Ананьєв.

Мій тел.  моб. 0987305706

 

17.08.2019

Виктор Богданов, специально для Одесского Политикума


От редакции:

Совсем недавно, малограмотный губернатор Эдуард Матвейчук заявил, что будет бороться коррупцией. Кроме этого, сменилось руководство в одесской областной прокуратуры. При  этом, беспредел, творимый прокурорами и судьями в Ананьевском районе не только не прекратился, но судя по развитию ситуации, только начинается...

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

11.07.11 - СУДЕЙСКО - ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ: Борьба с коррупцией или фата-моргана украинской политики

9.03.11 - КОРРУПЦИОННЫЕ ОРБИТЫ МАЛОГРАМОТНОГО ГУБЕРНАТОРА: На журналиста открыли административное дело ценой в 100 000 гривен

25.10.09 - В ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКО-МЕНТОВСКАЯ МАФИЯ ЛИКВИДИРУЕТ ЖУРНАЛИСТА: “ОЖИДАЕТ МЕНЯ СУДЬБА ГОНГАДЗЕ ИЛИ АЛЕКСАНДРОВА – Я НЕ ЗНАЮ...”

15.10.09 - СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ. ОДЕССКИЙ СИНДРОМ. ЧАСТЬ 1: Дело стоимостью 21 млн.600 тыс гривен

25.10.09 - В ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКО-МЕНТОВСКАЯ МАФИЯ ЛИКВИДИРУЕТ ЖУРНАЛИСТА: “ОЖИДАЕТ МЕНЯ СУДЬБА ГОНГАДЗЕ ИЛИ АЛЕКСАНДРОВА – Я НЕ ЗНАЮ...”

15.10.09 - СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ. ОДЕССКИЙ СИНДРОМ. ЧАСТЬ 1: Дело стоимостью 21 млн.600 тыс гривен

30.09.09 - СУДЕЙСКО-ПРОКУРОРСКИЙ СПРУТ. ОДЕССКИЙ СИНДРОМ. ЧАСТЬ 2: ДЕЛО ЗВАРИЧА ЖИВЕТ И ПРОЦВЕТАЕТ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2013