У  нас  Вы  сможете  найти  всегда то,  о  чем  другие  молчат...                   Редакция принимает к опубликованию материалы, от солидарных с нами журналистов.    Наш адрес: politikym@lenta.ru.           Редакция оставляет за собой право публикации Ваших материалов.        Редакция не вступает в переписку с корреспондентами.       

2

КОРРУПЦИЯ

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

ЧИТАЙТЕ  В  ТЕМУ

 

ДНЕПРОПЕТРОВСКИЙ ЖИДОБАНДЕРОВЕЦ И ЕГО КУНАКИ

... Уберите фотографа! Он мешает моей шахматной мысли ...

И. Ильф и Е. Петров

За ЕВРЕЙСКУ УКРАІНУ - надпись сцене ЕВРОМАЙДАНА в КИЕВЕ - Одесский Политикум

 ТЛЕЮЩАЯ ОДЕССА

Звернення

Сьогодні я, депутат районної ради трьох скликань, неодноразовий переможець конкурсу «Жінка року» в тому числі й Одеської області в галузі «підприємництво», підприємець з 30-річним стажем вимушена констатувати, що «жити по новому» в Одеській області держави Україна - це насправді означає знищити підприємців як середній клас суспільства хабарами і терором правоохоронних та дозвільних служб.

Сьогодні корупційними діями, цими посадовими злочинами в Україні займаються дуже багато служб, але всіх їх перевершив Департамент державної архітектурно - будівельної інспекції в Одеській області, працівники якого буквально знищують підприємців.

Один невеличкий приклад схеми стягнення хабарів з підприємців Департаментом державної архітектурно - будівельної інспекції в Одеській області. Так, в середині грудня 2014 року, кілька працівників цього департаменту об'їхали підприємців Котовського, Ананьївського, Любашівського та інших районів Одеської області, де підприємці були офіційно попереджені, що їх магазини будуть закриті, а ті що не відкрились і чекають дозволу на відкриття – дозволу не отримають та не відкриються, якщо не буде проведена (як привід для отримання хабара) експертиза, пов'язаної з так званою сейсмологічної активністю. І хоча ніяких будівельних робіт та реконструкцій в крамницях не проводилося - це не стало приводом для того, щоб вони працювали при нинішньому керівництві без відповідних «відкатів».

Хабарниками були озвучена і плата за те, щоб працівники цього Департаменту підписали відповідні документи: від 1000 до 1500 американських доларів (зі знижкою, як жителям сільських районів!...) Хоча за 10 000 гривень хабара підписувати документи вони відмовились…). І лише після того, як гроші готівкою отримає довірена особа вимагателів, будуть підписані відповідні Декларації про початок будівельних робіт навіть там, де ці Декларації не потрібні, а потім буде виданий відповідний дозвіл і торгові точки зможуть працювати. Підприємці були попереджені, що без цієї оплати-хабара їм не дозволяти торгувати ніколи і будуть нещадно штрафувати до тих пір, поки не сплатять відповідну мзду. Було, також, сказано, що вони можуть писати скарги куди завгодно, фіксувати на відео- та аудіозасоби як завгодно слова працівників департаменту – з цього нічого не вийде, крім неприємностей, тому що вони, ці «архітектурно-будівельні» терористи, діляться грошима з їх керівництвом у Києві, яке безпосередньо дало дозвіл зібрати кошти з підприємців готівкою перед Новим роком. Тим більше, що перед цим працівниками Департаменту було оштрафована підприємців на суми від 8000 до 65 000 гривень, щоб знали, що жартів не буде!

Игорь Палица - Одесский Политикум

 ЖИТИ ПО-НОВОМУ: НА КОГО УКАЗАЛ ДНЕПРОПЕТРОВСКИЙ ЖИДОБАНДЕРОВЕЦ, ИЛИ «ЗАБУДЬТЕ ПРО МАЙДАН»

Тоді як сьогодні Президент і уряд постійно твердять про розвиток середнього класу, підприємництва - в Одеській області насправді йде цілеспрямоване його знищення.

У зв’язку з цим, у мене є питання до губернатора Одеської області Ігорю Палиці, який знає на ділі, що таке підприємництво і як важко заробляються кошти підприємця : Як же працювати підприємцям, які відмовилися давати хабарі? Чекати нескінченних штрафів (а вони не маленькі від 8 000 і вище гривень)? Про який розвиток сільських районів і інвестиції в Одеську область можна взагалі говорити в цій ситуації? Це ж питання я задаю й Президенту України Петру Порошенко, який обіцяв українцям «життя по-новому». Чи може сьогодні підприємці вже й не громадяни України та на них не розповсюджується Конституція та дотримання елементарних прав людини?... В той час коли я, як підприємець, неодноразово в цьому році допомагала своїми коштами воїнам, які захищають нашу країну від сепаратистів в зоні АТО, купляю їм продукти харчування, речі першого вжитку, які відвозять нашим українським військовослужбовцям в Донецьку та Луганську області – мені хабарники з дозвільних служб не тільки не дають працювати, мене елементарно грабують.

Дуже багато з цих злочинних дій архітектурно-будівельної контори вимагателів Одеської області записано на відео і аудіо, тобто є конкретні докази. Але при нинішній системі кругової поруки та корупції притягнути їх до відповідальності за допомогою правоохоронних органів або їх безпосереднього керівництва неможливо. І відкрити свій маленький бізнес, отримати дозвіл в світлі вищесказаного сьогодні в Одеській області, якщо не дав хабара – нереально.

Ці хабарники вважають нас, підприємців сільських районів Одещини, за безсловесне бидло, яке повинно платити кошти «господарям життя». Але ж як жити та годувати свої родини тим, хто є основою будь-якого європейського суспільства, тим хто сам, без допомоги держави, будує власне життя - підприємцям ? Як відкривати власний бізнес в цих умовах?

Адже дуже багатьом з них, що вже заплатили десятки тисяч гривень за відповідне оформлення дозвільних документів, вложили кошти в товар та ремонти приміщень, просто не під силу заплати ти 1500 американських доларів хабара за те, щоб магазину, який працює вже багато років, дали платну довідку про те, що він, для прикладу, сейсмологічної стійкий ....

Хто володарює в Україні - диаграмма - Одесский Политикум

 ОДЕССА - 2015: ТЕРРОРИСТИЧЕСКАЯ ЛИХОРАДКА, КАК АПОГЕЙ СИОНИСТСКОГО ПЕРЕДЕЛА

Але той хто сіє вітер – пожне бурю. Вже є конкретні дані про те, що підприємці декількох районів готуються до активної фази відстоювання своїх інтересів в умовах цього державного терору: ведуть переговори з Самообороною і Правим сектором про сміттєву люстрації голови Департаменту державної архітектурно - будівельної інспекції в Одеській області і в Києві, готу- ються протестні акції аж до поїздки до Адміністрації Президента України.

А знахабнілих чиновників у своїх торгових точках зустрічатимуть так, як вони цього заслуговують: з коктейлями Молотова і сміттєвими баками. А як інакше в Україні захистити свій бізнес від корупціонерів, які свідомо знищують підприємців в Україні?

Я чітко розумію, що ці корупціонери після мого Звернення найближчим часом зроблять спробу взагалі закрити мій бізнес - причину знайдуть. Але у мене є друзі, діти, онуки і ми всі активно і найрадикальнішим чином виступимо не тільки проти корупції в Одеській області, а й проти влади, яка знищує підприємців, як середній клас. Нічого іншого нам не залишається.

 ПЕТР ВАЛЬЦМАН (Порошенко) и ИГОРЬ КОЛОМОЙСКИЙ - ОСНОВАТЕЛИ ЧЕТВЕРТОГО РЕЙХА В УКРАИНЕ

З цією метою я відсилаю копії свого звернення в європейські структури, народним депутатам з різних політичних сил, у засоби масової інформації.

Я звертаюсь до «Правого сектору» та «Самооборони»: Допоможіть мені та іншим підприємцям Одеської області відстояти свої права від хабарників. Зробіть так,щоб ці «бакси» застряли в глотці у корумпованих чиновників, коли їх будуть люструвати в сміттєвих баках. І всі підприємці вам за це скажуть спасибі. Бо інакшими методами добитись справедливості в Україні, і, зокрема, в Одеській області сьогодні просто неможливо.

Бо «жити по новому» сьогодні в Україні - це означає знищення середнього класу нашого суспільства хабарами та чиновницьким терором.

Анна Седова - обращение к президенту и СМИ - Одесский Политикум

Анна Седова - обращение к президенту и СМИ - Одесский Политикум

Ганна Сєдова, депутат Ананьївської Одеської області районної ради трьох скликань, член виконкому Ананьївської міської ради, неодноразовий переможець конкурсу «Жінка року» Одеської області та Ананьївського району в галузі «торгівля та послуги» ,»підприємництво».

Анна Седова - удостоверение депутата Ананьевского городского совета - Одесский Политикум

Моя адреса:66400 Одеська обл. м.Ананьїв вул. Незалежності 81-а кв.7

тел. моб. 0972447448

м. Ананьїв Одеської області

23.12.2014 року

17.08.2019

Анна Седова, специально для Одесского Политикума


От редакции:

Временно действующий губернатор сосредоточен на скорейшей экспроприации средств всеми доступными средствами, входящими в зону его прямой досягаемости, пока еще есть время.

Дмитрий Надзоров, специально для Одесского Политикума

Читайте и смотрите в тему:

КТО СТОИТ ЗА СИОНИСТСКИМ НЕОНАЦИЗМОМ В УКРАИНЕ

«УКРАИНЕ И ОСТАВШИМСЯ УКРАИНЦАМ» ПРИДЕТСЯ ЗАПЛАТИТЬ СИОНИСТАМ ЗА МАЙДАН. ХАЗАРСКИЙ КАГАНАТ ВЫСТАВЛЯЕТ СЧЕТА

30.06.14 - ЖИТИ ПО-НОВОМУ: "ТУДОЙ СЮДОЙ" ОДНОЙ НОГОЙ ИЛИ ТЕНЕВОЙ БИЗНЕС ОДЕССКИХ МЕНТОВ И НАЛОГОВИКОВ

28.04.14 - В ОДЕССЕ ПРИ "НОВОЙ ЕВРОМАЙДАННОЙ ВЛАСТИ" ПРОИСХОДИТ БЕСПРЕЦЕДЕНТНЫЙ РЕЙДЕРСКИЙ ЗАХВАТ

 

 

<<< НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

НАВЕРХ

Все права на информацию защищены  © "Одесский Политикум" 2015